EKIPA Z MAZOWSZA ROZBIŁA W PŁOŃSKU GOŚCI Z MANCHESTERU 20-2!

kozlowski_s

W sobotę w Płońsku, dzięki operatywności Krzysztofa Macharzewskiego, pięściarze klubów Mazowsza (Akademii Walki Warszawa, Championa Nowy Dwór Mazowiecki, Victorii Ostrołęka, Championa Wołomin, Czarnych Regimin, Startu Włocławek i Budowlanych Boxing Team Płońsk) zmierzyli się w bokserskim meczu z Boxing Team Manchester. Goście z Anglii nie będą zbyt miło wspominać pobytu w Polsce, gdyż ulegli naszym zawodnikom 2:20!

Zwycięstwo gospodarzy mogło być jeszcze bardziej efektowne, lecz Courtney Chadwick (60 kg), który miał stanąć do walki z Markiem Pietruczukiem nie zmieścił się w wymaganym limicie i ku rozczarowaniu mistrza Polski oraz jego kibiców do tej ciekawej rywalizacji nie doszło.

Punkty dla ekipy z Mazowsza zdobyli zwycięzcy walk: Sylwester Kozłowski (elite, TKO 3 – na zdjęciu), Mariusz Tobiasz (youth, 3-0), Klaudia Wilińska (youth, 3-0), Damian Krukowski (junior, 3-0), Emil Walkowski (junior, 3-0), Przemysław Zyśk (elite, 2-1), Emil Witkowski (youth, 3-0), Piotr Osiński (elite, 3-0) i Jarosław Garlej (elite, 2-1). Honorowe zwycięstwo dla ekipy z Manchesteru wywalczył  Danny Wright, który jednogłośnie na punkty pokonał Marka Zębalę.