ZAPRASZAMY DO WARSZAWY NA 31. TURNIEJ IM. FELIKSA STAMMA

stamm01

Upłynął termin przyjmowania ostatecznych zgłoszeń do udziału w 31. Międzynarodowym Turnieju Bokserskim im. Feliksa Stamma, który odbędzie się w dniach 9-12 kwietnia w Warszawie.

W tegorocznym wielkim wydarzeniu boksu olimpijskiego o najwyższe miejsca na podium powalczy 98 zawodników i 43 zawodniczki z 23 krajów świata. Na ringu zobaczymy reprezentacje: Białorusi, Ukrainy, Węgier, Francji, Rosji, Irlandii, Anglii, Belgii, Bułgarii, Grecji, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Tadżykistanu, Kazachstanu, Kataru, Armenii, Gruzji, Kanady, Chin, Meksyku i Brazylii. Polskę reprezentować będzie 16 zawodników i 4 zawodniczki wyselekcjonowani przez trenerów kadry narodowej.

Przypomnijmy, że w turnieju biorą udział zawodnicy i zawodniczki w kategorii wiekowej elite (urodzeni w latach 1974-1995), którzy rywalizują w olimpijskich kategoriach wagowych (mężczyźni w 10, kobiety w 3). Wszystkie walki turniejowe odbędą się w Hotelu „Gromada” przy ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie. Na uroczyste otwarcie w imieniu organizatorów zapraszamy w dniu 9 kwietnia o godzinie 16.30 a pół godziny później na pierwsze walki eliminacyjne. Gala Finałowa transmitowana będzie na żywo przez TV Polsat Sport w sobotę 12 kwietnia od godziny 17.00. Serdecznie zapraszamy.

31stamm

Dodaj komentarz