ZAPRASZAMY W SOBOTĘ DO GDYNI NA 1. TURNIEJ O PUCHAR BOMBARDIERÓW WYBRZEŻA

gdynia_news

W najbliższą sobotę, 22 marca o godz. 15.00, w hali UKS Galeon przy ul. Morskiej 89-91 w Gdyni odbędzie się 1. Turniej o Puchar Bombardierów z Wybrzeża dofinansowany ze środków Miasta Gdyni. We wspomnianych zawodach boksu olimpijskiego wezmą udział kluby z 5 województw: Zachodniopomorskiego, Wielkopolskiego, Kujawsko- Pomorskiego, Warmińsko-Mazurskiego oraz Pomorskiego.

Organizatorami zawodów są Jarosław Rydzewski i Dariusz Gumowski szkoleniowcy i działacze z gdyńskiego klubu Bombardier, znani z organizacji m.in. dwóch edycji Memoriału im. Brunona Bendiga, czy Memoriału im. Mariana Karolaka, które były znakomitą promocja boksu w Trójmieście, Pomorski Okręgowy Związek Bokserski oraz Studio Rekreacji ACTIV. Wspomniani bombardierzy z Wybrzeża, do tradycji których odwołują się organizatorzy to oczywiście wspomniani Brunon Bendig i Marian Karolak oraz Aleksy Antkiewicz, Zygmunt Chychła, Hubert Skrzypczak, Leszek Kosedowski i Dariusz Michalczewski.

Co istotne, Jarosław Rydzewski i Dariusz Gumowski już teraz zapraszają kibiców boksu na 2. Turniej o Puchar Bombardierów z Wybrzeża, który odbędzie się 28 czerwca br. w niepowtarzalnej scenerii i atmosferze Skweru Kościuszki w ramach obchodów Święta Morza. W drugiej edycji zawodów wystąpią zwycięzcy poszczególnych walk 1. turnieju oraz otrzymają specjalne puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.

turniej_gdynia

Dodaj komentarz