WYNIKI 15. MTB IM. EDWARDA RINKE W BYDGOSZCZY

kask

W dniach 22-23 listopada w hali sportowej przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy odbył się 15. Międzynarodowy Memoriał Bokserski im. Edwarda Rinke. W zawodach udział wzięło 64 młodzieżowców, juniorów i młodzików z 12 klubów z całej Polski oraz 4 ekipy zagraniczne z Litwy, Rosji, Czech i Białorusi.

Turniejowe nagrody specjalne rozdzielili pomiędzy siebie Eryk Apresyan (najlepszy zawodnik Zawiszy Bydgoszcz), Adrian Spoździał (najlepszy zawodnik Kujawsko-Pomorskiego OZB) i Kewin Gruchała (najmłodszy zawodnik turnieju).

Gościem honorowym turnieju był ostatni polski złoty medalista olimpijski w boksie (Montreal 1976), były prezes Polskiego Związku Bokserskiego, Jerzy Rybicki.

WYNIKI WALK FINAŁOWYCH [zwycięzcy na pierwszym miejscu]

48 KG
Dawid Tucholski (Start Włocławek) – Arman Dabaghyam (Zawisza Bydgoszcz) 3-0

50 KG
Adrian Spoździał (Start Włocławek) – Marius Lopecjus (Litwa) 2-1

50 KG
Kewin Gruchała (Boxing Team Chojnice) – Patryk Karbowski (Tygrys Elbląg) 3-0

52 KG
Mateusz Olewiński (Zawisza Bydgoszcz) – Adrian Błaszak (Start Włocławek) 3-0

54 KG
Vadzim Akhremsham (Białoruś) – Jirzi Barnet (Czechy) 3-0

57 KG
Siarhiej Volkam (Białoruś) – Lev Rangin (Rosja) 3-0

57 KG
Piotr Szczukowski (Boxing Team Chojnice) – Eryk Wasilewski (BKS Gorzów Wlkp.) 2-1

60 KG
Natan Konszewicz (Czarni Słupsk) – Andrzej Kaptur (BKS Gorzów Wlkp.) TKO 2

63 KG
Pavel Mikhailiuk (Białoruś) – Adrian Orzlowski (Boxing Team Chojnice) 2-1

63 KG
Eryk Apresyan (Zawisza Bydgoszcz)  – Dawid Gomólski (BKS Gorzów Wlkp.) 3-0

66 KG
Maksym Kramarz (BKS Gorzów Wlkp.) – Artsiom Shumski (Białoruś) 2-1

60 KG
Karolina Twardy (Zawisza Bydgoszcz) – Klaudia Wilińska (Start Włocławek) 3-0

70 KG
Kamil Leśniewski (Zawisza Bydgoszcz) – Viktoras Auchmilis (Litwa) 3-0

75 KG
Paweł Mazurowski (Kontra Elbląg) – Bartłomiej Zając (Korona Wałcz) 3-0

80 KG
Piotr Staranowicz (Zatoka Braniewo) – Mateusz Garbaliński (Start Włocławek) 3-0

+80 KG
Kamil Ofmann (BKS Gorzów Wlkp.) – Radosław Kawczak (Tygrys Elbląg) 3-0

56 KG
Jakub Szmelter (Zawisza Bydgoszcz) – Modestas Żmudina (Litwa) 2-1

60 KG
Laurynas Maciulis (Litwa) – Krzysztof Równicki (Czarni Słupsk) 3-0

64 KG
Bernackis Nikola (Litwa) – Dawid Piaskowski (Kontra Elbląg) 3-0

75 KG
Szymon Hamerski (Zawisza Bydgoszcz) – Evgeny Rogetkin (Rosja) TKO 2