ZAPRASZAMY DO WAŁCZA NA TURNIEJ BOKSERSKI Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

walcz14_mini

Już w najbliższy wtorek (11 listopada) o godz. 16.00 w hali Sydney na terenie COS OPO przy al. Zdobywców Wału Pomorskiego 99 w Wałczu sympatyków pięściarstwa czeka prawdziwe święto. Klub Bokserski Korona Wałcz zaprasza bowiem na ogólnopolski turniej bokserski, organizowany w ramach obchodów Święta Niepodległości.

W ringu oprócz utytułowanych młodych wałeckich pięściarzy i pięściarek, takich jak m.in.: tegoroczna mistrzyni Polski juniorek Anna Góralska, ubiegłoroczny mistrz Polski młodzików Bartłomiej Zając, czy obecny międzywojewódzki mistrz młodzików, uczestnik Mistrzostw Europy Uczniów – Hubert Adrych, widzowie będą mieli możliwość zobaczenia wyróżniających się zawodników z niemal pięciu województw.

W tym gronie znajdzie się sporo medalistów Mistrzostw Polski, a nawet uczestników Mistrzostw Europy czy Świata. Organizatorom bardzo zależy na tym, by wałczanie mieli okazję nie tylko z bliska przyjrzeć się utalentowanej młodzieży z sukcesami trenującej w miejscowym klubie, ale również zobaczyć boks przyjemny dla oka. W ten sposób chcą przyciągnąć kolejnych chętnych do trenowania szlachetnej szermierki na pięści.

- Mamy nadzieję, że turniej wpisze się na stałe do kalendarza miejskich imprez i będzie kojarzony z wysokim poziomem, zarówno sportowym, jak i organizacyjnym – komentują trenerzy wałeckiej Korony, zapowiadając dwanaście walk boksu olimpijskiego w różnych kategoriach wiekowych i wagowych.

Przypominamy zatem, że rozpoczęcie imprezy o godzinie 16.00 we wtorek. Wstęp bezpłatny, zaś emocje gwarantowane!

walcz14