IV TURNIEJ O PUCHAR BOMBARDIERÓW Z WYBRZEŻA ZNÓW NA SKWERZE KOŚCIUSZKI W GDYNI

bomba2015

W imieniu organizatorów, czyli Jarosława Rydzewskiego i Dariusza Gumowskiego – szkoleniowców i działaczy gdyńskiego klubu Bombardier, Pomorskiego Okręgowego Związku Bokserskiego oraz Studia Rekreacji ACTIV zapraszamy w sobotę 27 czerwca o godz. 13.00 na IV Turniej o Puchar Bombardierów z Wybrzeża. Podobnie jak podczas II edycji zawodów spotkamy się z boksem olimpijskim w malowniczej scenerii Skweru Kościuszki w Gdyni.

W turniejowych pojedynkach zobaczymy zawodniczki i zawodników z klubów: Tygrys Elbląg, Kontra Elbląg, Korona Wałcz, Astoria Bydgoszcz, Wisła Tczew, Beniaminek Starogard Gdański, Nowi Boxing Polnica, Garda Wicko, SAKO Gdańsk, Czarni Słupsk, Fenix Warszawa, Start Włocławek i oczywiście Bombardier Gdynia. W sumie odbędzie się około 15 oficjalnych walk plus kilka towarzyskich. Dla kibiców – oprócz darmowego wstępu – organizatorzy przygotowali konkurs, w którym główną nagrodą będzie bilet dla dwóch osób na rejs promem „Szwecja w 1 dzień”.

Przypominamy, że wspomniani bombardierzy z Wybrzeża, do tradycji których odwołują się organizatorzy to oczywiście Brunon Bendig, Marian Karolak, Aleksy Antkiewicz, Zygmunt Chychła, Hubert Skrzypczak, Leszek Kosedowski i Dariusz Michalczewski.

bombardier2015