WYNIKI GRUDZIĄDZKIEGO TURNIEJU KWALIFIKACYJNEGO DO OOM

ring

W dniach od 11 do 14 czerwca w hali MKS „Start” w Grudziądzu rozgrywany był turniej eliminacyjnych juniorek (dawniej zwanych kadetkami) do finałów tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (11-19 lipca).  Do udziału zgłoszonych  zostało ok. 80 zawodniczek (urodzonych w latach 1999-2000) z całego kraju, które rywalizowały o 8 kwalifikacji w każdej z kategorii wagowych.

KOMPLET WYNIKÓW [na pierwszych miejscach zwyciężczynie]

WYNIKI WALK ELIMINACYJNYCH [11 CZERWCA 2015 ROKU]

46 KG
Roksana Giersz (Boxing Team Chojnice) – Sandra Bartków (Orkan Gorzów Wlkp.) 3-0

50 KG
Klaudia Simsak (Fight-Boxing Dąbrowa Górnicza) – Natalia Maćkowska (Sparta Złotów) WO.
Paulina Zaporowicz (Wda Świecie) – Marek Alicja (TSB Tarnów) TKO 1
Anita Kostrzyńska (PKB Poznań) – Daria Peek (Wilk Kościerzyna) TKO 3
Sandra Bobowicz (Gwarek Łęczna) – Milena Pogorzelska (Start Grudziądz) 3-0

57 KG
Patrycja Borys (Hetman Białystok) – Wioletta Czerniak (BKS Jastrzębie) 3-0
Daria Puszka (Berej Boxing Lublin) – Klaudia Janowska (BKS Olimp Szczecin) TKO 2
Wiktoria Olszewska (Czarni Słupsk) – Mariola Gazda (Magic Boxing Brzesko) 3-0

WYNIKI WALK ĆWIERĆFINAŁOWYCH [11 CZERWCA 2015 ROKU]

48 KG
Patrycja Iwanicka (KKS Poznań) – Patrycja Szczukowska (Wda Świecie) TKO 1
Izabela Szelest (Ziętek Team Kalisz) – Izabela Łącka (TSB Tarnów) TKO 1
Anna Lesiewicz (PKB Magic Boxing Brzesko) – Angelika Cygan (TSB Tarnów) TKO 1

52 KG
Natalia Narloch (Boxing Team Chojnice) – Karolina Mazur (PTB Tiger Tarnów) TKO 1
Wiktoria Chorążak (Start Włocławek) – Natalia Błaszak (Boxeo Dąbrowa Chełm.) 3-0
Milena Bochniak (DKB Dąbrowa Górnicza) – Aneta Gos (Sparta Złotów) TKO 1

54 KG
Emilia Wojdałowicz (Boxing Sokółka) – Patrycja Wochna (Ring Wolny Toruń) 3-0
Aleksandra Kubiak (Copacabana Konin) – Nikola Krysińska (OSiR Suwałki) 3-0
Zuzanna Licha (Polonia Leszno) – Julia Szczutkowska (LKB Legnica) 2-1

63 KG
Maja Mikrut (PTB Tiger Tarnów) – Milena Karposka (ZKB Ziębice) TKO 2
Aleksandra Piechowska (Fight-Boxing Dąbrowa Górnicza) – Karolina Sołowiej (Boxing Sokółka) TKO 1

+80 KG
Weronika Stochniałek (Ziętek Team Kalisz) – Natalia Werda (Golden Boxing Białystok) TKO 1
Natalia Olszewska (Pomorzanin Toruń) – Aleksandra Jońca (Spartakus Szczecin) 2-1
Magdalena Bober (Sparta Złotów) – Pola Siemińska (Olimp Szczecin) TKO 3
Weronika Flaszak (Start Włocławek) – Karolina Jasińska (Gwardia Wrocław) 2-1

WYNIKI WALK ĆWIERĆFINAŁOWYCH [12 CZERWCA 2015 ROKU]

46 KG
Paulina Nowak (Adrenalina Wrocław) – Aleksandra Szymańska (TSB Tarnów) TKO 2
Róża Asanowicz (Boxing Sokółka) – Karolina Grabczak (Gwarek Łęczna) 2-1
Dominika Losik (Start Grudziądz) – Sylwia Lipska (Wda Świecie) TKO 1
Roksana Giersz (Boxing Team Chojnice) – Olivia Pilarska (Polonia Leszno) WO.

50 KG
Nikoletta Migaszewska (Start Grudziądz)    – Oliwia Wolska (Ziętek Team) WO.
Kinga Czerniawska (Olimp Szczecin) – Anna Ghulyan (Polonia Świdnica) 3-0
Klaudia Simsak (Fight-Boxing Dąbrowa Górnicza) – Paulina Zaporowicz (Wda Świecie) WO.

Anita Kostrzyńska (PKB Poznań) – Sandra Bobowicz (Gwarek Łęczna) 3-0

57 KG
Sylwia Białkowska (Berej Boxing Lublin) – Oliwia Kępińska (Wda Świecie) WO.
Natalia Winiczeńko (Zatoka Braniewo) – Weronika Szymczak (Ziętek Team) WO.
Patrycja Borys (Hetman Białystok) – Patrycja Pelińska (Kaczor Team Wałbrzych) TKO 3
Daria Puszka (Berej Boxing Lublin) – Wiktoria Olszewska (Czarni Słupsk) TKO 2

WYNIKI WALK PÓŁFINAŁOWYCH [13 CZERWCA 2015 ROKU]

46 KG
Paulina Nowak (Adrenalina Wrocław) – Róża Asanowicz (Boxing Sokółka) 3-0
Roksana Giersz (Boxing Team Chojnice) – Dominika Losik (Start Grudziądz) 3-0

48 KG
Tatiana Pluta (Star Starachowice) – Patrycja Iwanicka (KKS Poznań) 3-0
Anna Lesiewicz (PKB Magic Boxing Brzesko) – Izabela Szelest (Ziętek Team Kalisz) WO.

50 KG
Kinga Czerniawska (Olimp Szczecin) – Nikoletta Migaszewska (Start Grudziądz) TKO 1
Klaudia Simsak (Fight-Boxing Dąbrowa Górnicza) – Anita Kostrzyńska (PKB Poznań) 2-1

52 KG
Natalia Narloch (Boxing Team Chojnice) – Julia Konszewicz (Czarni Słupsk) 3-0
Milena Bochniak (DKB Dąbrowa Górnicza) – Wiktoria Chorążak (Start Włocławek) TKO 2

54 KG
Joanna Wojciechowska (Start Grudziądz) – Emilia Wojdałowicz (Boxing Sokółka) 3-0
Aleksandra Kubiak (Copacabana Konin) – Zuzanna Licha (Polonia Leszno) WO.

57 KG
Natalia Winiczeńko (Zatoka Braniewo) – Sylwia Białkowska (Berej Boxing Lublin) 3-0
Patrycja Borys (Hetman Białystok) – Daria Puszka (Berej Boxing Lublin) 3-0

60 KG
Klaudia Osik (Berej Boxing Lublin) – Julia Rafka (Start Grudziądz) TKO 1
Katarzyna Bujko (BKS Jastrzębie) – Sylwia Grygiel (Boxeo Dąbrowa Chełmińska) 3-0

63 KG
Klaudia Budasz (SW Gostyń) – Wiktoria Walentowska (Obra Zbąszyń) TKO 1
Aleksandra Piechowska (Fight-Boxing Dąbrowa Górnicza) – Maja Mikrut (PTB Tiger Tarnów) TKO 2

66 KG
Kinga Szostak (Sparta Złotów) – Agnieszka Serdyńska (Polonia Świdnica) TKO 2

75 KG
Natalia Marczykowska (Broń Radom) – Ewelina Mańka (Berej Boxing Lublin) 3-0

+80 KG
Natalia Olszewska (Pomorzanin Toruń) – Weronika Stochniałek (Ziętek Team Kalisz) WO.
Weronika Flaszak (Start Włocławek) – Magdalena Bober (Sparta Złotów) TKO 3

WYNIKI WALK FINAŁOWYCH [14 CZERWCA 2015 ROKU]

46 KG
Paulina Nowak (Adrenalina Wrocław) – Roksana Giersz (Boxing Team Chojnice) wo.

48 KG
Tatiana Pluta (Star Starachowice) – Anna Lesiewicz (PKB Magic Boxing Brzesko) 3-0

50 KG
Klaudia Simsak (Fight-Boxing Dąbrowa Górnicza) – Kinga Czerniawska (Olimp Szczecin) TKO 2

52 KG
Milena Bochniak (DKB Dąbrowa Górnicza) – Natalia Narloch (Boxing Team Chojnice) WO.

54 KG
Joanna Wojciechowska (Start Grudziądz) – Aleksandra Kubiak (Copacabana Konin) TKO 1

57 KG
Patrycja Borys (Hetman Białystok) – Natalia Winiczeńko (Zatoka Braniewo) 3-0

60 KG
Katarzyna Bujko (BKS Jastrzębie) – Klaudia Osik (Berej Boxing Lublin) WO.

63 KG
Aleksandra Piechowska (Fight-Boxing Dąbrowa Górnicza) – Klaudia Budasz (SW Gostyń) 3-0

66 KG
Natalia Barbusińska (Spartakus Szczecin) – Kinga Szostak (Sparta Złotów) TKO 1

70 KG
Karolina Lewandowska (Start Włocławek) – Julita Puchalska (Pomorzanin Toruń) 3-0

75 KG
Natalia Marczykowska (Broń Radom) – Natalia Bartosik (Ring Wolny Toruń) TKO 1

+80 KG
Weronika Flaszak (Start Włocławek) – Natalia Olszewska (Pomorzanin Toruń) TKO 1