BOKS W SERCU BORÓW TUCHOLSKICH. GRUCHAŁA TEAM ZAPRASZA DO ŚLIWIC

sliwice_mini

Już za niespełna miesiąc (w sobotę 2 sierpnia) w Amfiteatrze GOK w Śliwicach odbędzie się pierwsza gala boksu pod nazwą „Śliwicki Boxing Show”. W sercu Borów Tucholskich podczas trwającej ponad dwie godziny imprezy odbędzie się kilka walk boksu olimpijskiego oraz jedna walka wieczoru. Kibice mogą się spodziewać także wielu emocji za sprawą turnieju w formule MMA.

Podczas walk boksu olimpijskiego zobaczymy m.in. mistrzów Polski – Piotra Szczukowskiego (mieszkaniec Będzimierowic), Jakuba Kotlewskiego i Patryka Wardyna. W ringu zaprezentują się również „chojnickie złotka” z mistrzynią Europy kadetek z Władysławowa (2012) Larysą Sabiniarz na czele.

Walkę wieczoru (5×3 min., czyli na zasadach WSB) stoczy pochodzący ze Śliwic Patryk Godlewski. Pojedynek ten w ringu poprowadzi wybitny sędzia amatorski i zawodowy, pierwszy sędzia zawodowy w Polsce Czesław Kujawa. Walki boksu olimpijskiego w ringu sędziować będzie natomiast wicemistrz olimpijski z Moskwy (1980), Paweł Skrzecz. Spikerem ringowym będzie Marek Matela – komentator wielu bokserskich widowisk m.in. gal Gołota-Saleta czy Adamek-Kliczko. Gościem specjalnym śliwickiej gali będzie były zawodowy mistrz świata Dariusz „Tiger” Michalczewski.

Galę uatrakcyjni występ złotego medalisty Mistrzostw Świata w kulturystyce Marka Olejniczaka, ponadto wystąpi grupa taneczna „Paradisse” z Karsina oraz zespół tańca nowoczesnego „Infonia”. Pojawi się również „polski Elvis”, który swoim występem uświetni imprezę. Uznany przez Kazuo Shibashi Yamaha International za najbardziej zbliżony głos na świecie, do głosu Presley`a. Świetne show to ponoć nie tylko bardzo dobre, nie do odróżnienia wykonanie piosenek Elvisa, ale także znakomity kontakt z publicznością.

sliwice