W GRUDZIĄDZU CZAS NA FINAŁY 15. MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK W BOKSIE

11222372_898511556876004_3261031618090250055_o

W Grudziądzu od 14 kwietnia trwają 15. Mistrzostwa Polski Juniorek. Do zawodów zgłosiło się 103 zawodniczek z 45 klubów, 15 Okręgowych Związków Bokserskich. Kibice zgromadzenie w hali miejscowego klubu „Start”, przy ul. Konarskiego będą dzisiaj oklaskiwać finalistki. Zapowiadają się spore emocje, bo rękawice skrzyżują ze sobą m.in. kadrowiczki trenera Ludwika Buczyńskiego.

We wczorajszych, najciekawiej zapowiadających się pojedynkach półfinałowych, młodziutka Natalia Barbusińska (Spartakus Szczecin, 64 kg) pokonała jednogłośnie na punkty Aleksandrę Kondej (BKS Skorpion Szczecin), zaś Patrycja Kiwak (BKS Skorpion Szczecin, 81 kg) w takim samym stosunku (3-0) wygrała z Anetą Gojko (UKS Boxing Sokółka).

WYNIKI WALK ĆWIERĆFINAŁOWYCH [na pierwszym miejscu zwyciężczynie]

48 KG
Dominika Huczek (MOSM Tychy) – Hanna Mika (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) 3-0
Patrycja Gerka (KSW Tygrys Elbląg) – Daria Teskowska (KS Cocacabana  Konin) TKO 1
Paulina Nowak (Adrenalina Wrocław) – Angelika Żuraw (Wda Świecie) TKO 2
Alicja Glapka (KKS Włókniarz  Kalisz) – Sylwia Lipska (Wda Świecie) TKO 1

51 KG
Róża Asanowicz (UKS Boxing Sokółka) – Natalia Zwara (WKB Gryf Wejherowo) TKO 1
Karolina Radosz (MLKS Sparta Złotów) – Ilona Krause (Ring Wolny Toruń) TKO 1
Klaudia Simsak (CSW Fight-Boxing Dąbrowa Górnicza) – Oliwia Kępińska (Wda Świecie) TKO 1
Natalia Wojdak (KS Cocacabana Konin) – Angelika Bernatowicz (Boks Polonia Świdnica) 3-0

54 KG
Milena Bochniak (DKB Dąbrowa Górnicza) – Marta Kochańska (KS Cocacabana  Konin) 3-0
Ewelina Cieśluk (BKS Hetman  Białystok) – Julia Szczurowska (LKB Legnica) 3-0
Agata Kawecka (Fight Klub Koszalin) – Natalia Bakalarz (UKS San Nisko) 3-0
Aleksandra Kubiak (KS Cocacabana  Konin) – Patrycja Wochna (Ring Wolny Toruń) 3-0

57 KG
Aleksandra Piechowska (CSW Fight-Boxing Dąbrowa Górnicza) – Gabriela Bartczak (Ziętek Team Kalisz)  TKO 1
Patrycja Joniec (06 Kleofas Katowice) – Klaudia Janowska (BKS Olimp Szczecin) TKO 2
Natalia Antczak (BKS Skorpion  Szczecin) – Izabela Robaczyńska (Bojan Boks Lubań) 3-0
Ewa Szyszkowska (UKS Włókiennik Łódź) – Weronika Balcer (Wda Świecie) 3-0

60 KG
Katarzyna Bujko (BKS Jastrzębie) – Dominika Płatos (BKS Radomiak Radom) TKO 2
Patrycja Pszczółkowska (KSW Tygrys Elbląg) – Natalia Żołnowska (KS Pomorzanin Toruń) TKO 1
Karolina Iwanicka (Boxing Team Wałcz) – Kinga Sędkiewicz (UKS Włókiennik Łódź) WO
Katarzyna Dziaduszyńska (KS Hetman Zamość)  – Angelika Biała (MLKS Sparta Złotów) TKO 3

64 KG
Ewa Gibka (Boxing Team Chojnice) – Agnieszka Seredyńska (Boks Polonia Świdnica) 2-1
Amanda Koczyn (SKB Czarni Słupsk) – Patrycja Kowal (MKS Kalina Lublin) 3-0
Natalia Barbusińska (Spartakus Szczecin) – Klaudia Płaczek (MLKS Sparta  Złotów) WO
Aleksandra Kondej (BKS Skorpion Szczecin) – Karolina Tomczak (KS Skalnik Wiśniówka) TKO 1

69 KG
Aleksandra Gorzkiewicz (MLKS Sparta Złotów) – Paulina Podpora (UKS Włókiennik Łódź)  TKO 1
Olga Moczała (BKS Skorpion Szczecin) – Weronika Walczak (KS Prosna Kalisz) WO
Aleksandra Kłonowska (WKB Start Włocławek) – Katarzyna Strzelecka (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 3-0
Weronika Zakrzewska (Boxing Team Chojnice) – Łucja Duda (TSB Tarnów)  TKO 1

75 KG
Natalia Marczykowska (Boxing Radom) – Kamila Kapuścińska (WKB Start Włocławek) 3-0
Kinga Dąbrowska (BKS Radomiak Radom) – Klaudia Godziszewska (BKS Olimp Szczecin) TKO 2
Sylwia Dubrownik (KS Pomorzanin Toruń) – Marta Kocieniewska (Wda Świecie) TKO 2
Klaudia Fitrzyk (TSB Tarnów) – Emilia Stosio (BKS Skorpion Szczecin) 3-0

81 KG
Patrycja Kiwak (BKS Skorpion Szczecin) – Natalia Gajda (KKS Włókniarz Kalisz) TKO 1
Aneta Gojko (UKS Boxing Sokółka) – Magdalena Dobraszkiewicz (KS Pomorzanin Toruń) TKO 1

+81 KG
Weronika Gwit (MLKS Sparta  Złotów) – Inez Jóźwiak (KB Korona Wałcz) TKO2
Iga Siemińska (BKS Olimp Szczecin) – Weronika Flaszak (WKB Start Włocławek) WO
Magdalena Bober (MLKS Sparta  Złotów) – Karolina Florczyk (Wda Świecie) TKO 1

WYNIKI WALK PÓŁFINAŁOWYCH [na pierwszym miejscu zwyciężczynie]

48 KG
Dominika Huczek (MOSM Tychy) – Patrycja Gerka (KSW Tygrys Elbląg) 3-0
Paulina Nowak (Adrenalina Wrocław) – Alicja Glapka (KKS Włókniarz  Kalisz) TKO 3

51 KG
Róża Asanowicz (UKS Boxing Sokółka) – Karolina Radosz (MLKS Sparta Złotów) 3-0
Klaudia Simsak (CSW Fight-Boxing Dąbrowa Górnicza) – Natalia Wojdak (KS Cocacabana Konin) 3-0

54 KG
Ewelina Cieśluk (BKS Hetman  Białystok) – Milena Bochniak (DKB Dąbrowa Górnicza) 3-0
Agata Kawecka (Fight Klub Koszalin) – Aleksandra Kubiak (KS Cocacabana  Konin) 3-0

57 KG
Aleksandra Piechowska (CSW Fight-Boxing Dąbrowa Górnicza) – Patrycja Joniec (06 Kleofas Katowice) 2-1
Natalia Antczak (BKS Skorpion  Szczecin) – Ewa Szyszkowska (UKS Włókiennik Łódź) TKO2

60 KG
Katarzyna Bujko (BKS Jastrzębie) – Patrycja Pszczółkowska (KSW Tygrys Elbląg) 3-0
Katarzyna Dziaduszyńska (KS Hetman Zamość) – Karolina Iwanicka (Boxing Team Wałcz) TKO 3

64 KG
Ewa Gibka (Boxing Team Chojnice) – Amanda Koczyn (SKB Czarni Słupsk) 3-0
Natalia Barbusińska (Spartakus Szczecin) – Aleksandra Kondej (BKS Skorpion Szczecin) 3-0

69 KG
Aleksandra Gorzkiewicz (MLKS Sparta Złotów) – Olga Moczała (BKS Skorpion Szczecin) 2-1
Weronika Zakrzewska (Boxing Team Chojnice) – Aleksandra Kłonowska (WKB Start Włocławek) 3-0

75 KG
Natalia Marczykowska (Boxing Radom) – Kinga Dąbrowska (BKS Radomiak Radom) WO
Klaudia Fitrzyk (TSB Tarnów) – Sylwia Dubrownik (KS Pomorzanin Toruń) TKO 2

Kategoria 81kg
Aleksandra Smuklerz (BKS Radomiak Radom) – Zuzanna Grykowska (Ziętek Team Kalisz) TKO 1
Patrycja Kiwak (BKS Skorpion Szczecin) – Aneta Gojko (UKS Boxing Sokółka) 3-0

+81 KG
Agata Kaczmarska (BKS Radomiak Radom) – Weronika Gwit (MLKS Sparta  Złotów) 3-0
Iga Siemińska (BKS Olimp Szczecin) – Magdalena Bober (MLKS Sparta  Złotów) TKO2