PRZEWODNICZĄCY WYDZIAŁU DS. BOKSU KOBIET PZB MACIEJ DEMEL ZAPRASZA DO GRUDZIĄDZA

demel_maciej

W grudniu 2015 roku Zarząd Polskiego Związku Bokserskiego na swoim posiedzeniu powołał Macieja Demela z Kujawsko-Pomorskiego Okręgowego Związku Bokserskiego, jednego  z czołowych naszych sędziów, legitymującego się klasą międzynarodową, na funkcję Przewodniczącego Wydziału ds. Boksu Kobiet.

Obejmując powierzone obowiązki nowy przewodniczący główny akcent – w pierwszym etapie swojej działalności – położył na kwestiach organizacyjnych, co zakończyło się pełnym powodzeniem. Dzięki temu w styczniu br. nowy Wydział w składzie: Maciej Demel, Kazimierz Kiczyński, Tomasz Potapczyk i Marcin Gruchała rozpoczął swoją działalność. W lutym 2016 roku – podczas zgrupowania Kadry Narodowej Seniorek w Cetniewie – przedstawiciele Wydziału spotkali się z trenerem kobiecej Kadry Narodowej Pawłem Pasiakiem.

Kolejne spotkanie Wydziału – jak mówi Maciej Demel – odbędzie się podczas tegorocznej edycji Młodzieżowych Mistrzostw Polski Kobiet w Boksie, które startują właśnie w Grudziądzu. W spotkaniu tym udział weźmie także Prezes PZB – Zbigniew Górski.

Grudziądzkie mistrzostwa to doskonała okazja do zgłaszania wszelkiego rodzaju problemów związanych z polskim boksem kobiecym, o których Maciej Demel chce mieć – i słusznie – pełną wiedzę. Dla wszystkich zainteresowanych podajemy kontakt mailowy i telefoniczny do Przewodniczącego Wydziału ds. Boksu Kobiet PZB Macieja Demela:  demelmaciej@gmail.com lub tel: 733 225 555

źródlo: pzb.com.pl

[Fot. Barbara Sańko ©]