Tag Archives: Sebastian Rembecki

ZWYCIĘSTWO KKB RUSHH NAD GOŚĆMI Z IRLANDII I UKRAINY W 4. MEMORIALE DROGOSZA

checiny

Zwycięstwem 14-6 drużyny Kieleckiego Klubu Bokserskiego RUSHH nad ekipą irlandzko-ukraińską zakończył się wczoraj (9 grudnia) mecz bokserski rozgrywany w ramach 4. Memoriału Leszka Drogosza. Wczoraj w hali „Pod Basztami” w Chęcinach punkty dla gospodarzy zdobyli: Adrian Kowal (56 kg), Tomasz Karyś (60 kg), Krystian Papis (64 kg), Daniel Adamiec (69 kg), Marcin Skrzypek (91 kg) i Paweł Wierzbicki (+91 kg). Siódme zwycięstwo (walkowerem) przypadło w udziale Damianowi Radlicy.

Mecz stał na wysokim poziomie a goście z Irlandii i Ukrainy postawili Polakom wysoko poprzeczkę. Z drużyny przyjezdnych najlepszy boks zaprezentował Młodzieżowy Mistrz Europy z Kołobrzegu (2015), Michael Nevin (75 kg), który niejednogłośnie (2-1) pokonał na punkty Bartosza Gołębiewskiego.

W Chęcinach walki obserwowali m.in. byli znakomici pięściarze – Grzegorz Skrzecz, Stanisław Łakomiec i Sławomir Zapart, poseł Artur Gierada i burmistrz Chęcin, Robert Jaworski. Tradycyjnie organizatorzy zadbali też o oryginalne nagrody dla zwycięzców walk, którymi były grawerowane szable.

WYNIKI WALK [na pierwszym miejscu zwycięzcy]:

56 KG Adrian Kowal – Thomas Casey (Irlandia) 3-0
60 KG Tomasz Karyś – Jason Scully (Irlandia) 2-1
64 KG Krystian Papis – Bogdan Skhab (Ukraina) 3-0
69 kg Daniel Adamiec – Owen Bergin (Irlandia) 3-0
75 kg Michael Nevin (Irlandia) – Bartosz Gołębiewski 2-1
81 kg Tony Browne (Irlandia) – Sebastian Rembecki 3-0
91 kg Marcin Skrzypek – Jimmy O’Reilly (Irlandia) 3-0
+91 kg Andriy Horodeckij (Ukraina) – Adam Kulik TKO 2
+91 kg Paweł Wierzbicki – Thomas Carthy (Irlandia) 3-0

Damian Radlica (walkower)

24. MMP: CZŁOPA POWITAŁA NAJLEPSZYCH POLSKICH PIĘŚCIARZY DO LAT 23

czlopa

Licząca nieco ponad 5 tysięcy mieszkańców Człopa (koło Wałcza) gości w tym roku najlepszych polskich pięściarzy na 24. Młodzieżowych Mistrzostwach Polski (do lat 23). Na starcie zawodów miało stanąć 160 zawodników z 67 klubów, jakkolwiek pierwszy dzień rywalizacji pokazał, że część z nich prawdopodobnie nie stawi się w ringu oddając walkowery. Z planowanych 33 pojedynków odbyło się 28, z których 7 zakończyło się przed czasem.

Już w eliminacjach zobaczyliśmy kilka ciekawych par. W wadze lekkiej (60 kg) Radomir Obruśniak (KSW Róża Karlino) wypunktował (5-0) Patryka Trochimiaka (DOZB Wrocław), w półśredniej (69 kg) Kamil Holka (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) wygrał (4-1) z Rafałem Pląderem (TS Wisła Kraków), zaś w średniej (75 kg) Sebastian Rembecki (KS Górnik Wieliczka) pokonał na punkty (5-0) Sebastiana Wiktorzaka (BKS Olimp Szczecin).

Warto odnotować udany debiut w wyższej kategorii (75 kg) Daniela Adamca (RUSHH Kielce), który jednogłośnie na punkty (5-0) zwyciężył Przemysława Kuliga (KS Copacabana Konin). W nowych wagach boksują w Człopie także m.in.: Dawid Jagodziński (BSB Astoria Bydgoszcz, 52 kg), Tomasz Karyś (RUSHH Kielce, 60 kg) i Dawid Michelus (UKS Kontra Elbląg, 64 kg)

WYNIKI WALK ELIMINACYJNYCH [6 WRZEŚNIA 2016 ROKU - na pierwszym miejscu zwycięzcy]

49 KG
Sebastian Walas (Boxing Team Wałcz) – Mariusz Bielawski (RUSHH Kielce) WO.

52 kg
Sebastian Bartnik (SKB Czarni Słupsk) – Karol Kirpsza (UKS Boxing Sokółka) TKO 1

56 KG
Sebastian Murias (UKS Gimnasion Boguchwała) – Rafał Szmagaj (KB Zagłębie Konin) WO.
Tomasz Resól (BKS Skorpion Szczecin) – Adam Kotlarek (BKS Olimp Szczecin) WO.
Jarosław Iwanow (TS Wisła Kraków) – Adrian Andrzejczak (KS Copacabana Konin) WO.
Sebastian Gierada (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) – Marcin Brzeziński (BKS Olimp Szczecin) TKO 1
Marcin Hejosz (KS Copacabana Konin) – Denis Grzesiak (BKS Skorpion Szczecin) 3-2

60 KG
Karol Ciechanowicz (BKS Olimp Szczecin) – Dorian Kozłowski (BKS Skorpion Szczecin) 5-0
Tomasz Karyś (RUSHH Kielce) – Mateusz Ficek (WDA Świecie) 3-2
Karol Łapawa (SW Gostyń) – Dominik Palak (KS SAKO Gdańsk) 5-0
Radomir Obruśniak (KSW Róża Karlino) – Patryk Trochimiak (DOZB Wrocław) 5-0
Szymon Kajda (JKB Jawor Team Jaworzno) – Mateusz Karolak (Żoliborska Szkoła Boksu) 5-0

64 KG
Jakub Kras (PTB Tiger Tarnów) – Bartłomiej Kawałko (BKS Olimp Szczecin) 5-0

69 KG
Kamil Holka (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) – Rafał Pląder (TS Wisła Kraków) 4-1
Łukasz Zyguła (KS SAKO Gdańsk) – Radosław Szablewski (WKS Start Włocławek) TKO 1
Karol Pawlina (BKS Olimp Lublin) – Dawid Maciejewski (MKS Start Grudziądz) 5-0
Kamil Urbański (Gwardia Wrocław) – Oskar Matera (LKS Myszków) TKO 2
Maksymilian Gibadło (BUDO Krosno) – Filip Myśliwski (Legia Fight Club Warszawa) 3-2
Sebastian Korgól (SKB Spartakus Szczecin) – Mieszko Ludwicki (KSW Róża Karlino) 5-0
Krystian Romel (KSW Piła) – Marcin Hołub (MGKS Gwarek Łęczna) TKO 1
Tomasz Piotrowski (SKB Golden Team Nowy Sącz) – Paweł Sabatowicz (KS Górnik Sosnowiec) 3-2

75 KG
Daniel Adamiec (RUSHH Kielce) – Przemysław Kulig (KS Copacabana Konin) 5-0
Rafał Staszewski (UKS Kontra Elbląg) – Adrian Rogowski (KS Cristal Białystok) TKO 1
Stanisław Gibadło (GUKS Carbo Gliwice) – Michał Machnicki (Boks Polonia Świdnica) 5-0
Sebastian Rembecki (KS Górnik Wieliczka) – Sebastian Wiktorzak (BKS Olimp Szczecin) 5-0
Dawid Franczak (UKS Śląsk Ruda Śląska) – Jan Niedźwiecki (KS SAKO Gdańsk) 3-2
Marcin Gołębiewski (Champion NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki) – Paweł Filipek (SKB Golden Team Nowy Sącz) 3-2
Patryk Pasternakiewicz (RUSHH Kielce) – Mateusz Wojciechowski (BKS Olimp Szczecin) TKO 1

81 KG
Kamil Al Temimi (KS SAKO Gdynia) – Piotr Majewski (KB Zagłębie Konin) 5-0
Konrad Kozłowski (FC Koszalin) – Patryk Filipowski (BKS Olimp Szczecin) WO.
Jakub Martys (BTS 1926 Broń Radom) – Karol Siejka (RUSHH Kielce) 5-0

91 KG
Oskar Bielski (BKS Skorpion Szczecin) – Krzysztof Twardowski (SKB Golden Team Nowy Sącz) 5-0
Mateusz Cielepala (Bombardier Wrocław) – Jakub Kasprzak (Boks Poznań Team) 3-2

czlopa16